Erich von Däniken osobne na Slovensku – Turné 2014

Sme presvedčení, že mnohým čitateľom a milovníkom záhad netreba meno Erich von Däniken nijako zvlášť predstavovať. No ak Vám informácia o tomto mužovi z nejakého dôvodu ušla, pokladáme za povinnosť doplniť Vám ju. Erich Anton Paul von Däniken, švajčiarsky spisovateľ a záhadológ, je známy svojimi kontroverznými prácami o mimozemskom ovplyvňovaní ľudskej kultúry, a to už od prehistorických čias. Je jednou z osobností, ktoré popularizujú tzv. paleokontakt a teóriu starovekých kozmonautov. Däniken je obľúbený u mnohých čitateľov, avšak o vedeckej odbornosti sa nedá povedať to isté. Vedci zaujali k tomuto autorovi skeptický postoj. Pre jeho fanúšikov máme dobrú správu a to, že už čoskoro sa môžu tešiť na:

Unikátne vystúpenie slávneho spisovateľa, multimediálnu projekciu a autogramiádu 

turne_2014

Erich von Däniken prijal pozvanie a v máji sa chystá jeho veľké turné, počas ktorého sa zastaví aj v troch slovenských mestách (v Bratislave, Trnave a v Trenčíne).

Môžete sa tešiť na fascinujúce vystúpenie takmer 79-ročného charizmatického spisovateľa, pri ktorom sa Vám bude tajiť dych. Jeho prednášky sú nielen zábavné, iskrivé, plné informácií, ale doslova nútia k zamysleniu.

Pán Däniken si pripravil prednášku na tému:

„Tajomný Egypt a iné záhady staroveku“

Budú sa tu preberať niektoré skutočne záhadné javy, s ktorými je Egypt spätý, ale diváci sa zoznámia aj s najnovšími objavmi v Cheopsovej pyramíde, ku ktorým má prístup len málo bádateľov. Prednáška bude trvať asi dve hodiny a bude sprevádzaná multimediálnou projekciou.

Rozpis Turné 2014:

13. 5. 2014 – 19.00 hod., Bratislava, Dom odborov – ISTROPOLIS, Trnavské Mýto 1

14. 5. 2014 – 19.00 hod., Trnava, Dom kultúry – Estrádna sála, Trojičné námestie 10

15. 5. 2014 – 19.00 hod., Trenčín, Posádkový klub Trenčín, Hviezdoslavova 16

16. 5. 2014 – 19.00 hod., Olomouc, Clarion Congress Hotel Olomouc, Jeremenkova 36

17. 5. 2014 – 16.00 hod., Pardubice, Congress Centre, AFI Palace, Masarykovo nám. 2799

Prednáška bude tlmočená z nemčiny do češtiny. Po prednáška sa chystá autogramiáda, kde sa pán Däniken osobne stretne so svojimi poslucháčmi.

 Vstupenky si môžete už dnes zakúpiť na: www.daniken.cz (tu získate i bližšie informácie), www.ticketportal.sk.

 Obrázok: daniken.cz

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.