Potešte sa na Vianoce knihou – súťaž

Dobrý deň (Ahojte), kniha patrí medzi tradičné darčeky k Vianociam. Magistra História pre Vás pripravila súťaž, kde môžete vyhrať tri balíčky:

1. Historické ľúbostné romány od Johanny Lindseyovej (Strieborný anjel, Spoznaj svoju lásku)

2013-12-09-240

2. Historický ľúbostný román I. a II. diel od slovenskej autorky Evy Šrankovej (Izabela – Láskou spútaní, V tieni Notre Dame)

2013-12-09-241

3. Vysoko inteligenčný balíček, kde získate nový pohľad na svet a svoj život + dozviete sa viac o Hitlerovi a jeho spojencoch- šakaloch

2013-12-09-242

Ako môžete balíčky získať? Pridajte sa k nám na FB a napíšte ako znie heslo stránky Magistra História. Nezabudnite napísať celú adresu, prípadne telefónne číslo. Pripíšte tiež, o ktorý balíček máte záujem. Odpoveď posielajte na kontakt@magistra-historia.sk. Aby stihli knihy doraziť pod Váš stromček včas, súťaž trvá od 9.12. 2013 do 16.12.2013. Troch výhercov vyžrebujeme nasledujúci deň po ukončení súťaže prostredníctvom systému žrebovania na www.random.org. Mená výhercov budú zverejnené na stránke magistra-historia.sk

Teším sa na všetkým milovníkov histórie. 

Výhercami súťaže „Potešte sa na Vianoce knihou“ sú:

balíček č. 1 : Lucia Belková, Lovce

balíček č. 2: Jana Čúzyová, Nitra

balíček č. 3: Tomáš Joštiak, Bratislava

Súťaže sa zúčastnilo 36 súťažiacich. Ďakujeme za prejavenie dôvery a pekné rozbehnutie našej stránky.

Výhercom srdečne blahoželáme, veríme, že knižný darček poteší. Ostatným zúčastneným ďakujeme za pripojenie sa a dúfame, že si radi zasúťažia aj nabudúce.

Všetkým želáme Príjemné sviatky

Tím Magistra História

Facebook Twitter More...

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.