NESTVILLE PARK: Objavte domov prvej slovenskej Nestville Whisky

Objavte domov prvej slovenskej Nestville Whisky v expozícii liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel Nestville Distillery, nachádzajúcej sa v regióne severného Spiša, v malebnej dedinke Hniezdne.

Expozícia Nestville Distillery pozostáva z troch častí:

  1. Historickej – ukážky ľudových remesiel súvisiacich s liehovarníctvom.
  2. Modernej – jedna z najmodernejších rafinérií na výrobu liehu v Európe.
  3. Tradičnej – Degustačná miestnosť s ručne vyrezávaným obrazom a sklady zrenia whisky.

           Práve v tejto časti expozície sa degustuje prvá slovenská Nestville Whisky.

Dokonalou bodkou na záver je návšteva podnikovej predajne s pamätnými suvenírmi a produktmi Nestville Distillery. Prehliadka trvá cca 60 minút.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V areáli Nestville Park sa nachádza aj čokoládové kráľovstvo Nestville Chocolate s detským ihriskom, remeselný pivovar s reštauráciou Nestville Taberna, jazdecký areál Nestville Horses, podniková predajňa Nestville Market a apartmány Nestville Apartments.

Nestville Chocolate

Zavítajte do čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate, ktoré spája výrobňu čokolády s príjemnou čokoládovňou. Ako jediná čokoládovňa v regióne ponúka vynikajúcu chuť kvalitnej čokolády a predstavuje históriu, samotné spracovanie a výrobu rôznych čokoládových špecialít. Samotná výrobňa čokolády je prepojená s čokoládovňou, v ktorej si môžete posedieť pri šálke horúcej čokolády, kvalitnej káve, chuti belgických praliniek či sladkých zákuskoch domácej výroby a popritom cez sklo pozorovať výrobný proces čokolády. Pre dospelých sú k dispozícií aj originálne čokoládové likéry. Naopak, tí najmenší zažijú nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva v novootvorenom detskom ihrisku, ktoré je súčasťou čokoládovne.

 

 

 

 

Detské ihrisko

Zažite so svojimi detičkami nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva na detskom exteriérovom ihrisku, ktoré je súčasťou čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate! Ihrisko obklopené slivkovým sadom disponuje visiacimi a pružinovými hojdačkami, preliezačkami, lanovou pyramídou, šmýkačkami i dreveným domčekom s toboganom. Atraktívnou dominantou je bocianie hniezdo s toboganovou šmýkačkou a balančnými prvkami. Všetky atrakcie detského ihriska poskytnú nielen bezpečnú zábavu, ale aj harmonický a všestranný rozvoj vašich detičiek. Presvedčte sa sami a vyčarte im jeho návštevou široký úsmev na perách. A kým sa budú ony šantiť, vy môžete relaxovať a v pokoji si vychutnávať svoju obľúbenú belgickú čokoládu či sladký zákusok domácej výroby.

 

 

 

 

 

Nestville Taberna

Navštívte novovybudovaný remeselný pivovar s reštauráciou Nestville Taberna, nachádzajúci sa v srdci Nestville Parku. Svojou sebestačnou produkciu prináša unikátny koncept „z farmy priamo na stôl“, ktorý umocňuje radosť a kulinársky pôžitok z našich zrejúcich steakov, legendárnych burgerov a iných špecialít pripravovaných rukami a srdcom prominentného šéfkuchára. V pivovare s neopakovateľnou atmosférou ochutnáte nepasterizované poctivé pivo Nestville Beer varené z tých najkvalitnejších surovín – krištáľovo čistej podtatranskej vody, obilných sladov a chmeľu. Jedinečnosťou je použite jačmenného sladu zadymeného nad tvrdým drevom, ktorý sa využíva aj pri výrobe Nestville Whisky a následné ležanie piva v sudoch z amerického bieleho duba, v ktorých zrela Nestville Whisky.

 

 

 

 

Nestville Horses

Spoznajte Nestville Park z konského chrbta v jazdeckom areáli Nestville Horses, ktorý pozostáva z dvoch moderných stajní s kapacitou 10 a 14 boxov, kruhovky, pieskovej jazdeckej arény s tribúnou a priestranných výbehov. Stajne sú zamerané na chov frízskych koní, pri ktorom sa úzko spolupracuje s Holandskom, kde je samotný chov registrovaný. V budúcnosti budú stajne sprístupnené aj súkromným majiteľom koní formou ustajňovania, ale i širokej verejnosti všetkých vekových kategórii formou jazdeckej školy, ako aj agroturistiky.

 

 

 

 

 

Nestville Apartments

Naberte novú energiu, oddýchnite si a zažite pravú vidiecku atmosféru v komfortne zariadených apartmánoch Nestville Apartments, nachádzajúcich sa v areáli podnikovej predajne Nestville Market v obci Hniezdne. Apartmány s celkovou kapacitou 16 lôžok s možnosťou prístelky upútajú na prvý pohľad svojim jedinečným vidieckym štýlom s ručne opracovaným drevom a kameňom a uspokoja aj tých najnáročnejších hostí.

 

 

 

 

 

Nestville Market

Príďte si počas spoznávania Nestville Parku zakúpiť tradičné slovenské mäsové a mliečne produkty do podnikovej predajne Nestville Market, situovanej hneď oproti hlavnému vstupu do Nestville Farm. Pod značkou Bača Paľo ponúka široký výber kvalitných a čerstvých produktov z domácej farmy od hovädzieho a bravčového mäsa, zabíjačkových špecialít, údenín až po mliečne a syrové výrobky z kravského a ovčieho mlieka. V predajni má svoje zastúpenie aj spoločnosť 1. DAY, ktorej sortiment zahŕňa predovšetkým alkoholické a nealkoholické nápoje.

 

 

 

 

 

 

_____________________

NESTVILLE PARK

HNIEZDNE 471

065 01  HNIEZDNE

GPS: N49°18´12“ E20°37´51“

TEL.: +42152 42 636 35 (EXPOZÍCIA)

MOB.: +421 917 949 673 (EXPOZÍCIA)

MOB.: +421 918 368 534 (SALES MANAGER)

E-MAIL: INFO@NESTVILLE.SK

OTVÁRACIE HODINY

MÁJ – SEPTEMBER: (PO – NE)     10.00 – 18.00

                                      (posledný vstup o 18:00)

OKTÓBER – APRÍL: (PO)               ZATVORENÉ

 (UT – NE)     10.00 – 17.00

 (posledný vstup o 16:00)

Vstupy mimo otváracích hodín sú určené len pre vopred objednané skupiny.

VSTUPNÉ: Dospelý                                                  8,00 €

                    Senior                                                     6,00 €

                    Junior                                                      3,00 €

                    Dieťa do 6 rokov                                    Zdarma

                    Rodinný balík (2x dospelý a 2x junior) 19,00 € 

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.