bible_history

Dobrý deň (Ahojte),

žijeme dobu, kedy sa začala celá doteraz vykladaná história rúcať ako domček z karát. Vedci a kompetentní zámerne utajujú niektoré fakty, ktoré by mohli navždy rozbiť vštepovanú pravdu. Magistra História chce vniesť do problematiky svetlo. Stretnete sa tu so subjektívnym názorom, ktorý však nie je nikomu vnucovaný, ale možno Vás prinúti troška sa zamyslieť. Ak máte nejaké výhrady, pripomienky alebo otázky, tak sa pokojne ozvite.

cas-history

 

Autorské práva

Obrázky na stránke magistra-historia.sk boli nájdené prevažne prostredníctvom vyhľadávačov na internete, preto ich môžeme považovať za public domain. Pokiaľ niektorý z nich porušuje Vaše autorské práva, kontaktujte nás a my ho po predložení opodstatneného dôkazu z webu stiahneme. 

________________________________

Copyright

Pictures on the web site magistra-historia.sk have been found mostly using the internet browsers, so we can consider them to be a public domain. If any of them infringes your copyright, please get in touch with us. After presenting a well-founded proof, we will remove the picture from our web site.

Foto: bible.philipmartin.info, luc.edu